Економско-трговинска школа "Славка Ђурђевић" Јагодина

Почетна О школи Вести Образовни профили Упис Запослени Службе Библиотека Ресторан Контакт

Ванредни ученици

Календар за школску 2021/2022. годину

×

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ВАНРЕДНИХ И УСЛОВНО УПИСАНИХ УЧЕНИКА У АПРИЛСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ

Маринковић Соња II разред, економски техничар

  • Економска географија 21. 04. 12:30h
  • Српски језик 3 26.04 18h (писмени)/ 27.04 15:00h (усмени)
  • Верска настава 3 29.04. 14:15h

    Јакшић Илија I разред, економски техничар

  • Рачунарство и информатика 28.04. 13:15h
  • Биологија 28.04. 12:45h

    Соколовић Тамара IV разред, економски техничар

  • Монетарна економија и банкарство 26.04. 13h
  • Пословна информатика 21.04. 11h
  • Верска настава 29.04. 14:15h

    Симић Јован IV разред, правни техничар

  • Филозофија 28.04. 13h
  • Верска настава 29.04. 14:15h

    Павловић Ђурђина IV разред, правни техничар

  • Филозофија 28.04. 13h
  • Статистика 21.04. 9h
  • Основи правних поступака 29.04. 13:15h

    Вујичић Бојана IV разред, правни техничар

  • Статистика 21.04. 09:00h

    Обрадовић Невена IV разред, техничар обезбеђења

  • Служба обезбеђења 21.04. 14:15h

    Рајић Ивана II разред, техничар обезбеђења

  • Социјална екологија 28.04 12:45h
  • Психологија 20.04. 12h
  • Дактилографија и административно пословање 29.04. 13:15h

    Петковић Анђела I разред, техничар обезбеђења

  • Историја 27.04. 12:30h
  • Географија 21.04. 12:30h
  • Биологија 28.04. 12:45h

    Крстић Катарина I разред, техничар обезбеђења

  • Државно уређење 21.04. 14:15h

    Мрдак Катарина III разред туристичко хотелијерски техничар

  • Српски језик 26.04. 18h (писмени) / 27.04. 15:00h (усмени)
  • Туристичка географија 21.04. 12:30h
  • Финансијско пословање 29.04. 15:00h
  • Пословна кореспонденција 28.04. 15:00h

    Димитријевић Миљан IV разред угоститељски техничар

  • Немачки језик 20.04. 09:30h (писмени) / 21.04. 09:00h (усмени)
  • Маркетинг у туризму 26.04. 13:15h

    Вељковић Марија II разред угоститељски техничар

  • Географија 21.04. 12:30h

    Симић Стефан IV разред, техничар обезбеђења

  • Математика 28.04. 11h

    Петровић Марија II разред угоститељски техничар

  • Историја 27.04. 12:30h
  • Ликовна култура 26.04. 15h
  • Биологија 28.04. 12:45h
  • Економика и организација предузећа 21.04. 12h
  • Немачки језик 20.04. 09:30h (писмени) / 21.04. 09:00h (усмени)
  • Физика 20.04. 11:00h

    Матејић Филип I разред угоститељски техничар

  • Историја 27.04. 12:30h
  • Географија 21.04. 12:30h
  • Биологија 28.04. 12:45h

    Здравковић Александар I разред угоститељски техничар

  • Историја 27.04. 12:30h
  • Географија 21.04. 12:30h
  • Физика 20.04. 11:00h

    Николић Младен I разред угоститељски техничар

  • Енглески језик 21.04. 17:00h (писмени) / 26.04. 18:45h (усмени)
  • Немачки језик 20.04. 9:30h (писмени) / 21.04. 09:00h (усмени)

    Јовановић Јован IV разред кулинарски техничар

  • Туристичка географија 21.04. 12:30h
  • Познавање робе 26.04. 13:15h
  • Наука о исхрани 29.04. 16h

    Николић Анђела II разред угоститељски техничар

  • Географија 21.04. 12:30h

    Николић Маријана IV разред трговински техничар

  • Математика 28.04. 11:00h (писмени) / 29.04. 12:45h (усмени)
  • Рачуноводство 27.04. 09:00h (писмени) / 28.04. 17:00h (усмени)
  • Право 21.04. 14:45h

    Ђурђевић Теодора IV разред трговински техничар

  • Устав и права грађана 26.04 19:15h

    Здравковић Анђела IV разред трговински техничар

  • Устав и права грађана 26.04 19:15h

    Миливојевић Александра IV разред трговински техничар

  • Историја 27.04 12:30h
  • Ликовна култура 26.04 15:00h

    Јовановић Стефан II разред трговински техничар

  • Математика 28.04 12:00h (писмени) / 29.04. 12:45h (усмени)

    Ракић Снежана I разред трговински техничар

  • Основи економике трговине 29.04 15:00h
  • Географија 21.04 12:30h
  • Физика 20.04 11:00h

    УСЛОВНО УПИСАНИ

    Миљковић Кристина трговац

  • Техника продаје и услуге купцима 20.04. 15:00h
  • Практична настава 29.04. 13:15h

    Боцић Александар I разред конобар

  • Географија 21.04. 12h
  • Немачки језик 20.04 09:30h (писмени) / 21.04. 13:15h (усмени)
  • Здравствена култура 28.04. 13:30h
  • Услуживање 29.04. 13h
  • Професионална прекса 29.04. 13h

    Томић Андрија I разред, конобар

  • Географија 21.04. 12h
  • Немачки језик 20.04 09:30h (писмени) / 21.04. 13:15h (усмени)
  • Здравствена култура 28.04. 13:30h
  • Услуживање 29.04. 13h
  • Професионална прекса 29.04. 13h