Економско-трговинска школа "Славка Ђурђевић" Јагодина

Почетна О школи Вести Ванредни ученици Упис Запослени Службе Библиотека Ресторан Контакт

Наставни кадар

Директор школе
Горан Николић
Помоћник директора школе
Славица Ратковић
Педагог и психолог
Драгана Јевремовић
Ана Хранисављевић
термини за консултације
Српски језик и књижевност
Емина Младеновић
Понедељак 5. час, пре подне 11:35, по подне 17:40 часова
Даница Исаиловић
Славица Ратковић
Понедељком од 10:00 до 12:00 часова
Бојан Јевтић
Тања Илић
Страни језик
Слађана Димитријевић
Четвртком 4. час у смени 1.и 4. разреда
Весна Стојановић
Јелена Јовановић
Милош Јовановић
Драган Тасић
Математика и информатика
Владимир Петровић
Драган Станојевић
Среда 17:30 часова
Марија Милосављевић
Сузана Ђорђевић
Надица Андрејић
Наташа Павловић
Милош Вујић
Историја и географија
Десанка Колаковић
Уторак 4. час у смени 1. и 4. разреда
Никола Милановић
Емина Микић
Бојана Павловић
Понедељак 9:45 - 10:00 у смени са 1. и 4. разредом; 15:15 - 15:30 часова у смени са 2. и 3. разредом
Физика, хемија, биологија
Ивана Цоцић
Четвртак 5. час
Анамарија Мак
Уторак 7. час у смени 1. и 4. разреда
Снежана Лапчевић
Радица Јовановић
Јагода Ристић
Јасна Радосављевић
Градимир Ристић
Социологија
Ивана Павловић
Психологија, филозофија, логика
Ана Хранисављевић
У смени са 4. разредом за време 4. часа, у смени са трећим разредом за време 3. часа
Ана Јовановић
Економска група предмета
Далибор Лазаревић
Четвртак 4-6. час у смени 2. и 3. разреда
Борјанка Жунић
Сузана Милетић
Зорица Милојевић
Весна Игњатовић
Средом 3. час у смени 2. и 3. разреда
Данијела Лазаревић
Понедељак и четвртак од 9:35-9:55 у смени 2. и 3. разреда
Јасмина Петровић
Понедељком 4. час у смени 1.и 4. разреда, уторком 3. час у смени 2. и 3. разреда
Анђелија Милошевић
Петак 4. час у смени 1. и 4. разреда
Љиљана Станојевић
Марија Вељковић
Правна група предмета
Зорица Андрејић
Среда 5. час у смени 2. и 3. разреда
Емилија Крстев
Петком за време 5. часа у смени 1. и 4. разреда
Весна Јевђовић
Средом од 8:50 - 9:35, односно 14:50 - 15:35
Петра Јовановић
Ивана Рашић Николић
Татјана Стојановић
Понедељак 3. час у смени 2. и 3. разреда
Весна Савић
Туристичка група предмета
Зоран Станковић
I/5 петак: 10:40 и 16:40; IV/5 уторак: 10:40 и 16:40 часова
Јована Ивановић
I/5 понедељак: 12:25 и 17:30; IV/5 уторак: 9:30 и 15:30 часова
Кристина Ратковић
Драгана Милетић
Четвртком у смени са 2. и 3. разредом, пре подне од 12:30 до 13:15 часова, поподне од 18:30 до 19:15 часова
Угоститељска група предмета
Љиљана Ђорђевић
Биљана Ђурђевић
Уторком у смени са 1. разредом
Душан Антић
Радмила Тодоровић
Четвртком од 10:000 до 11:00 часова
Марко Радосављевић
Понедељком и Средом у 9:00
Иван Марковић
Четвртком у 11:00 часова
Марија Јончић
Марија Јеремић
Валентина Аранђеловић
Музичка и ликовна култура
Сенка Томић
Горан Јовановић
Физичко васпитање
Светозар Ђорђевић
Бранко Ђуришић
Верица Петровић
Алекса Петровић
Заштита од пожара и заштита на раду
Ненад Стојиљковић
Грађанско васпитање
Стеван Стојановић
Катарина Петровић
Верска настава - Православни катихизис
Бојан Тодоровић
Предраг Димитријевић
Лице за заштиту података о личности
Весна Миловановић
Телефон: 035/251-602