Економско-трговинска школа "Славка Ђурђевић" Јагодина

Почетна О школи Вести Образовни профили Ванредни ученици Упис Службе Библиотека Ресторан Документа Контакт

Наставни кадар

Директор Горан Николић  
 
 
консултације
Педагог и психолог Драгана Јевремовић  
  `
Весна Тимић Понедељком у 15:00 у смени са 1. и 4. разредом и  петком у 10:00 са 2. и 3. разредом
Српски језик и књижевност Даница Исаиловић Понедељком од 9:30 и 15:30 (са сменом 2. и 3. разреда) 
   
Бојан Јевтић Четвртком трећег часа
   
Славица Ратковић Среда претчас по подне у смени 2. разреда.
   
Емина Младеновић Среда од 17:00-18:00
Страни језик Слађана Димитријевић  
   
Весна Стојановић Четвртком 4. часау 2. смени
   
Јелена Јовановић  
   
Милош Јовановић  
   
Драган Тасић  
Математика и информатика Владимир Петровић  
   
Наташа Павловић Понедељком и четвртком 10:30
   
Драган Станојевић Уторком 18:00
   
Марија Милосављевић  
   
Сузана Ђорђевић  
   
Милош Вујић Понедељком 1. часа у смени 1. и 4. разреда
   
Надица Андрејић  
Историја и географија Десанка Колаковић Средом 5. час у смени са 1. и 4. разредом
   
Никола Милановић Четвртком 5. часа у смени 2. и 3. разреда
   
Емина Микић Понедељком (смена 2. и 3. разред) у 10:15 и 16:15
   
Бојана Павловић Понедељком од 11 до 11:30 и од 17 до 17.30.
Физика, хемија, биологија Марина Мак Средом 7.час (смена за 1. разред) 
   
Ивана Цоцић  
   
Анамарија Мак Уторком 5 час, смена када је 1. разред
   
Снежана Лапчевић  
Устав и право грађана, социологија Слободан Милошевић  
Психологија, филозофија, логика Весна Тимић  
   
Сузана Томић Четвртком у 13:15
   
Ана Хранисављевић Уторком у смени са 1. и 4. разредом, од 12:00 до 12:40 (преподне) и од 18:00 до 18:40 (поподне).
Економска група предмета Данијела Лазаревић Четвртком 4. часа у смени првог и четвртог разреда
   
Сузана Милетић  
   
Славица Симић  
   
Далибор Лазаревић Сваке среде за време 4. часа у смени првог и четвртог разреда
   
Зорица Милојевић Четвртком  трећег часа у смени  другог и трећег разреда 
   
Весна Игњатовић  
   
Борјанка Жунић  
   
Јасмина Петровић Понедељком 5. час у смени 1. и 4. разреда, петком 1. час у смени 2. и 3. разреда
Правна група предмета Зорица Андрејић Уторком 4. час у смени са 2. и 3. разредом
   
Емилија Крстев Уторком петог часа у смени 1. и 4. разреда
   
Ивана Рашић Николић  
   
Весна Јевђовић  
   
Петра Јовановић  
   
Катарина Тасић  
   
Татјана Стојановић  
Туристичка група предмета Зоран Станковић Петком 7. часа у смени са 2. и 3. разредом, средом 3. часас у смени са 1. и 4. разредом
   
Јована Ивановић Петком 7. часа у смени са 2. и 3. разредом, средом 3. часас у смени са 1. и 4. разредом
   
Драгана Милетић Уторком 4. часа у смени са 1. и 4. разредом
Угоститељска група предмета Љиљана Ђорђевић Уторак 1. час у смени са 2. и 3. разредом
   
Биљана Ђурђевић Средом у смени са 2. и 3. разредом Четвртком у смени са 1. и 4. разредом. Од 9:00 - 10:00.  Од 15:00 - 16:00.
   
Душан Антић Понедељком у 13:00
   
Радмила Тодоровић Четвртком у 12:00 и у 17:00
   
Марко Радосављевић Понедељком и средом у 10:00
   
Иван Марковић Понедељком и четвртком у  11:00
   
Кристина Ратковић Средом 4. часа у смени са 2. и 3. разредом
   
Радица Јовановић Средом у термину од 9:05 (прва смена) и 15:05 (друга смена)
   
Марија Јеремић Понедељком 12:00
   
Марија Нинчић Средом у 7:30
   
Валентина Аранђеловић Средом у 7:30
Музичка и ликовна култура Сенка Томић  
   
Горан Јовановић  
Физичко васпитање Светозар Ђорђевић  
   
Бранко Ђуришић Уторком у поподневној смени 1. и 3. разреда у 13:15.
   
Верица Петровић  
Заштита од пожара и заштита на раду Ненад Стојиљковић  
Грађанско васпитање Ана Хранисављевић Уторком у смени са 1. и 4. разредом, од 12:00 до 12:40 (преподне) и од 18:00 до 18:40 (поподне).
   
Милош Јовановић  
   
Наташа Павловић Понедељком и четвртком 10:30
   
Бранко Ђуришић Уторком у поподневној смени 1. и 3. разреда у 13:15.
Верска настава - Православни катихизис Бојан Тодоровић  
   
Владан Дамјановић